leftline
Krátke informácie o našej spoločnosti.

leftline

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom a distribúciou vykurovacích systémov ADAX z Nórska od roku 2008.
Za uvedené obdobie sme rozvinuli spoluprácu s mnohými obchodnými partnermi, evidujeme veľké množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa rozhodli vybudovať si kúrenie do svojich objektov s použitím konvektorov ADAX NEO.
Prvoradou prioritou je pre nás 100% spokojnosť našich zákazníkov s kvalitou produktov.
Našou stratégiou je dlhodobé plánované poskytovanie služieb predaja úspešných a moderných produktov a nie neetický rýchly spôsob predaja nekvalitných produktov.
S dôverou sa na nás môžete obrátiť v prípade , že potrebujete poradiť pri získavaní ďalších podrobných informácií, alebo pri zrealizovaní nákupu – objednávky.

Aj v prípade, že sa momentálne nechystáte nakupovať, kontaktujte nás telefonicky, alebo prostredníctvom e-mailu, sme pripravení poskytnúť Vám také informácie, ktoré Vám v budúcnosti môžu napomôcť rozhodnúť sa. Vo fáze rozhodovania sa pre vhodný produkt, ktorý sme pripravovali ponúkať na našom trhu, sme sa riadili predovšetkým horeuvedenými prioritami s cieľom priviezť k Vám do Vašich domovov, hotelov, chát, pracovní, firiem moderný, elegantný štíhly dizajn tak, aby vyhovoval moderným interiérom.
Módne farby konvektorov zabezpečia pre Vaše miestnosti svieži a kreatívny kontrast so zreteľom na dnešné energetické požiadavky a energetickú účinnosť.
Vstavané automatické útlmové režimy a špeciálna konštrukcia vykurovacej vložky môžu zabezpečiť až 20% zníženie spotreby energie na vykurovanie oproti tradičným elektrickým konvektorom.
Jedným z dôkazov ktorý poukazuje na našu správnu voľbu a je zároveň istou referenciou je ČESTNÉ UZNANIE za výrobok roku 2010 , ktoré udelila vykurovacím panelom ADAX NEO Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia ZSVTS na výstave MODDOM 2010.

ADAX NEO
borderline
line ikon
borderline
tovább ikon
borderline
tovább ikon